Akcesoria do telefonów dzięki którym jestem aktywny fizycznie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)

akcesoria do telefonu dla rowerzystówSportowcy, osoby aktywne fizycznie, pasjonaci siłowni lub wszelkiego rodzaju aktywności outdoorowej często korzystają przy tym z własnych smartfonów. Aplikacje treningowe, takie jak Endomondo cieszą się bardzo szerokim gronem fanów i – co za tym idzie – użytkowników. Podczas aktywnego treningu rzeczy, które mamy przy sobie mogą być zagrożone, zwłaszcza, gdy mamy płytkie, niezapinane kieszenie, lub po prostu trzymamy telefon w ręku. W takim przypadku warto zabezpieczyć cenne dla nas przedmioty przed uszkodzeniem.

Zabezpieczenia telefonów dzielą się na dwie kategorie:

 • Wykluczenie możliwości upadku – czyli jak nie pozwolić smartfonowi opuścić przeznaczone dla niego miejsce;
 • Ochrona przed konsekwencjami upadku – czyli zabezpieczenie doraźne, gdy urządzenie już upadnie.

Aby wykluczyć możliwość upadku telefonu użyj …

O wykluczenie możliwości upadku zadbają futerały z zaczepem lub opaską, wszelkiego rodzaju etui, czy nawet saszetki sportowe. Najlepszym rozwiązaniem jest specjalny futerał sportowy z możliwością założenia na ramię. Opaska zabezpiecza przed zsuwaniem się naszego urządzenia z ręki jednocześnie nie ściskając ramienia – o co zadba mocny rzep, który każdy może wyregulować na własne potrzeby. Wyspecjalizowane dla osób aktywnych futerały najczęściej stworzone są z oddychającego, miłego w dotyku materiału, posiadają pojemną kieszeń, w której zmieści się nie tylko telefon, ale i ważne dokumenty czy gotówkę. Dzięki mniejszym kieszonkom, które również często można znaleźć w specjalistycznych futerałach sportowych oraz odpowiednim wyjściom na słuchawki, melomani będą mogli zabrać ze sobą swój ulubiony repertuar w drogę.

Aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami upadku telefonu użyj …

Ochroną przed konsekwencjami upadku zajmują się m.in. szkła hartowane. Każdy bez większych problemów jest w stanie założyć takie szkło. W połączeniu z wyżej opisanym sportowym etui na ramię stanowi kompletne zabezpieczenie każdego telefonu przed jakimkolwiek zagrożeniem. Zarysowania ekranu kluczami, czy innymi drobiazgami, które często zalegają nam w kieszeniach może odejść w niepamięć. Nawet w przypadku zadrapania, szkła hartowane bez trudu można wymienić na nowe i cieszyć się nieskazitelnie czystym ekranem. Naklejone szkło na panel dotykowy telefonu absorbuje siłę uderzenia podczas upadku oraz pochłania wstrząsy. Kupując szkło hartowane należy zwrócić uwagę, by znaleźć szkło na miarę posiadanego telefonu. Producenci zawsze tworzą szkła z gotowymi wycięciami na głośniki i kamerę.

Przed wyborem szkła hartowanego zaleca się zapoznać z jego jakością, posiadają one bowiem różne stopnie wytrzymałości. Ja szkło hartowane do mojego telefonu wybrałem na stronie: https://www.izigsm.pl/sklep-szklo-hartowane.html, na której bez większych problemów można znaleźć perfekcyjnie skrojone szkło hartowane dla swojego modelu telefonu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Akcesoria do telefonów dzięki którym jestem aktywny fizycznie, 8.5 out of 10 based on 2 ratings

2 thoughts on “Akcesoria do telefonów dzięki którym jestem aktywny fizycznie

 1. Ja w tym roku kupiłem telefon kierując się tylko i wyłącznie jakością zdjęć. Sprzedałem lustrzankę i kupiłem Huaweia P30 pro, telefon rewelacja a zdjęcia rewelacyjne. Oczywiście poza etui i szkłem hartowanym w moim przypadku obowiązkowo musiałem zakupić statyw + elektroniczny pilot (wyzwalacz) na bluta.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. U mnie pierwszą rzeczą po zakupie to dobre euti + szybka…bez tego nawet się nie ruszam.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

CommentLuv badge