Black Friday i Cyber Monday w moim (i w polskim) wykonaniu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

zakupy w Black FridayPod koniec listopada wiele firm proponuje swoim klientom promocyjne oferty, w ramach oferty “Czarnego piątku“, który miał miejsce 2 dni temu tj. 28 listopada. Niestety (również w związku z ostatkami) przegapiłem możliwość skorzystanie z kilku z nich. Należy jednak już na wstępie nadmienić, że Black Friday jak i Cyber Monday w Polsce są serwowane tylko przez niektóre sklepy internetowe. Być może w ciągu kilku następnych lat idea wielkich wyprzedaży zostanie rozpropagowana również u nas (niekiedy w Lidlu można się spotkać z podobnymi fanatycznymi “okazami” miłośników promocji :)).

Część z najciekawszych ofert prezentowali Sławek Gdak (blog.gdaq.pl) oraz Mariusz Kołacz (techformator.pl) na swoich profilach firmowych.

Na moje szczęście część z promocji jest rozłożona w czasie. Część z nich trwa do Cyber Monday, przypadającego 1 grudnia, a część jeszcze dłużej. Jeżeli zatem nie zdążyłeś skorzystać z oferty czarnopiątkowej, sprawdź czy masz jeszcze szanse znaleźć interesującą ofertę. Przygotowałem poniżej Top 3 interesujących ofert. Być może zostało więcej atrakcyjnych ofert, a na moje nieszczęście nie znalazłem większej ich liczby. Niemniej jednak z którejś z nich na pewno skorzystam :).

 1. Szablony Cyber Bundle od Mojo Themes – szablony, które w ostatnich 2 miesiącach znalazły się na mojej liście obowiązkowej. Jak dotąd korzystałem tylko z darmowych wersji. Na jaką promocyjną cenę możemy liczyć?
  • 29 dolarów w ofercie promocyjnej Vs 588 dolarów w wersji tradycyjnej – aż 95% rabat;
  • czas zakończenia promocji – 9 grudnia 2014 roku.
 2. Linkhouse – nowa inicjatywa z możliwością zlecania linkowania, oferta podobna do SEOSklep24.pl, ale z dopasowanym tematycznie zapleczem.
  • 11%, 22%, 33%, 44% i 55% zniżki na m.in profile, tematyczne pakiety SEO, blasty i listy z forami;
  • czas zakończenia promocji – 1 grudnia 2014 roku
 3. Oferta Sławka Gdaka – 3 dni promocji i na każdy dzień inna

Polskie sklepy również przygotowały dla swoich klientów (raczej klientek) ofertę promocyjną. Część z nich trwa do 1-2 grudnia (np. Monnari lub Orsay), ale większość była stworzona z myślą o 28 listopada. Pełną ofertę znajdziecie tutaj.

Przy tworzeniu powyższego zestawienia korzystałem z propozycji dostępnych na powyższych blogach, profilach facebookowych jak i z bloga wpzen.pl (bardzo ciekawe porady Bartosza Romanowskiego dla użytkowników tego CMSa).

źródło zdjęcia – Pixabay.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

4 thoughts on “Black Friday i Cyber Monday w moim (i w polskim) wykonaniu

 1. Nie mnie się pytać a Mariusza 🙂
  A jeśli szukasz nowego kuponu do semstorma to na moim blogu w poscie o polskich narzędziach seo masz kuponik
  Tomasz Wydra ostatnio opublikował…Polskie narzędzia SEOMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Faktycznie promocji nie było tak dużo jak w US, ale to i tak znacznie więcej niż w zeszłym roku. Biorąc pod uwagę tylko branżę SEO, myślę że najciekawszy kod rabatowy był od Semstorm, pewnie gdyby nie on nie skusiłbym się na zakup pakietu. Drugi pod względem atrakcyjności – Proxygen, a trzeci od iswift i seohost. Oczywiście jeśli zerkniemy także na inne branże, ciekawych promocji było znacznie więcej, sklepy z bielizną, odzieżą czy RTV również wystawiły swoje oferty, choć w tych przypadkach mam takie odczucie, że chodziło bardziej o wypchnięcie towarów, które nie chciały zejść z półki, aniżeli zrobić fajną promocję dla użytkowników.
  Ps. Dzięki za wzmiankę, na profilu i na blogu często prezentuje ciekawe darmowe aplikacje, a od czasu do czasu pojawiają się także promocje i darmowe kupony.
  Mariusz Kołacz ostatnio opublikował…Kara ręczna od Google za nienaturalne linki – Case studyMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  1. Jakbym wiedział, że Semstorm szykuje taką promocję, to oczywiście bym z niej skorzystał (dokładnie trwała do wtorku). Ostatnio przez miesiąc miałem okazję testować ten program i bardzo go sobie chwalę. Szkoda, że podczas korzystania z narzędzia w panelu nie pojawiła się żadna informacja o takiej promocji, a maila dla semstormu akurat rzadko sprawdzam.
   Kilkanaście dni temu pisałem o Semstormie, który opublikował treści na Youtube. O Seohost i Proxygen słyszałem od Ciebie i od Gdaka – z drugiego programu kiedyś chyba korzystałem (w każdym bądź razie go kojarzę :)).
   Liczę na koniec roku i pilniejsze sprawdzanie wszelkich promocji, również tych SEO :).

   PS. Tomek Wydra, wszystko jest już w porządku?

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

CommentLuv badge