Mensis – czasopismo dla miłośników e-commerce

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Mensis

Na stronie mensis.pl można dowiedzieć się dużo ciekawego na temat e-commerce, poznać praktyczne porady specjalistów, posiadających duże doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu biznesami internetowymi. Jak w każdej tego typu stronie można zapisać się również na newslater, w którym oprócz wskazówek jest również informowany o najświeższych numerach magazynu wydawanych przez ten portal.

Miesięcznik Mensis

Czasopismo Mensis
Czasopismo Mensis

Bardzo ciekawa inicjatywa i niezwykle atrakcyjna dla internauty zainteresowanego promocją strony firmowej to magazyn/czasopismo wydawane i zamieszczane na stronie Mensis. Każdy może ściągnąć poszczególny numer miesięcznika i dowiedzieć się więcej co mają nam do przekazania eksperci o e-handlu. Dla tych zainteresowanych oryginalnym wydaniem istnieje możliwość zaprenumerowania magazynu i opłatę – opcja dla bardziej majętnych. LINK

Szkolenia

W ofercie znajduje się darmowe szkolenie E-commerce Mensis. Jak dotąd nie miałem okazji się z nim zapoznać, ale w każdym bądź razie zapraszam do zaznajomienia się z darmową porcją wideo – do otrzymania szkolenia należy jednak wypełnić formularz.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 thoughts on “Mensis – czasopismo dla miłośników e-commerce

  1. Cenna dawka informacji dla wszystkich zainteresowanych promocją swojej witryny w internecie.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

CommentLuv badge