Kinomaniak powraca, Kinomaniak.tv odchodzi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Ci z was, którzy porzucili już wszelką nadzieję na powrót na ekrany telewizyjnej “Czwórki” programu Artura Pietrasa, czyli właśnie “Kinomaniaka” już od prawie roku mają okazję oglądać go z powrotem. Niestety jest to tylko obecność na koncie w Youtube i zamieszczanie nagrań nie jest cykliczne (około 1 razu na 2 tygodnie), natomiast powrót “Kinomaniaka” zbiegł się w czasie z ubiegłorocznymi Oscarami (raczej ciężko wybrać lepszy moment).

Ja sam dopiero niedawno dowiedziałem się o powrocie programu, na który czekałem kiedyś z utęsknieniem co tydzień (w każdą niedzielę). Później program został przeniesiony na inny dzień, aż skończyło się na jego całkowitym okrojeniu (krótka kilkuminutowa wstawka podczas reklam) i całkowitym zniknięciu z programu telewizyjnego (chyba, że o czymś nie wiem :)). Zresztą o powrocie Pietrasa na usłyszałem w związku z zamknięciem przez właścicieli strony Kinomaniak.tv, która służyła do odpłatnego oglądania filmów. Była ona jednym z liderów branży, dlatego jej brak został zauważony wśród osób ceniących sobie tego typu płatną rozrywkę.

Koniec Kinomaniak.tv
Koniec serwisu Kinomaniak.tv

Wracając do programu Pietrasa można zauważyć niestety niską popularność jego filmów, nieprzekraczającą 10000 obejrzeń i kilkuset “lików”. Poniżej zamieszczam najważniejsze linki:

  1. Profil Kinomaniaka w Youtube
  2. Najnowszy odcinek – recenzje najnowszych, tegorocznych “hitów”; Hobbita 2, Oldboya (wersji amerykańskiej) i Kamerdynera.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

CommentLuv badge