Interia.pl zmienia się na lepsze? Nowe logo i layout

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Interia.pl wzorem Wirtualnej Polski również przechodzi gruntowne odświeżenie. W porównaniu do bardziej popularnego konkurenta (Interia traci użytkowników w stosunku do Wirtualnej Polski) zastosowano rozwiązania bardziej tradycyjne i nie do końca responsywne. Mimo wszystko strona będzie się bez wątpienia lepiej prezentować na urządzeniach mobilnych – w szczególności dzięki panelowi bocznemu.
wysuwane menu boczne Interia.pl

logo Interia.pl

 

 

 

menu glowne Interia.pl

 

 

 

Zapraszam do zapoznania się z wynikami badania Megapanel PBI/Gemius, przedstawiającym 20 najlepszych serwisów w zależności od tematyki.
W dziale Informacje i Publicystyka na prowadzeniu nadal znajduje się Grupa Onet,  blisko siebie Wirtualna Polska i Polskapresse. Interia.pl jest 5 z dużą stratą jeszcze do Gazety.pl
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/najpopularniejsze-serwisy-tematyczne-w-czerwcu-2014-roku

Przyznam się, że sam nie korzystałem dawno z Interii. Do modyfikacji serwisu doszło 10 września, natomiast ja zmianę dostrzegłem dopiero 3 dni później.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 thoughts on “Interia.pl zmienia się na lepsze? Nowe logo i layout

 1. Osobiście nie czytam w ogóle portali informacyjnych. Jednak kiedyś bardzo ceniłem portal interia.pl za jego podział na kategorie – technologie i gry to były dwa oddzielne działy. Natomiast na większości innych portali jakie czytałem były ze sobą połączone.
  Libetias ostatnio opublikował…Praca w domu – wady i zalety. PorównanieMy Profile

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. No idą z duchem czasu, zapewne głównie zmiany spowodowane są tym, że po prostu zmienia się konkurencja. Sami raczej nie zdecydowaliby się pierwsi na taki krok i dlatego zostają w tyle za konkurencją.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

CommentLuv badge